Akne

Akne bakıldığında hoşa gitmez, sahip olunduğunda hiç sevilmez. Dış görünüşünün insanları etkilediğini hissettiğin yaşlarda yüzünde akneler patlak veriyor. Genellikle yağlı cilde sahip olanlar akneden muzdariptir. Ancak araştırmalar göstermektedir ki yağlı cilde sahip olanların ciltlerinde kırışıklık daha geç görülmektedir. Yağlı cildin sürekli nemlendiriliyor olması ilerleyen yaşlarda kırışıklıklarla mücadelesini güçlendirecektir. Astrenjan ve oksit parçacıkları içeren yıprandırıcı kremler, yüzde sadece sızıya ve yüzün kızarmasına neden olurlar. Akne derinin altında oluşur böylece derinin altındaki bölgeye giderek o bölgedeki lekelere neden olan bakterileri yok etmemiz gerekir.

CellSonic tedavi için 2 tekniğe sahiptir :

CellSufflator derinin altına karbondioksit uygulayarak bölgeye oksijen taşınmasına neden olur ve bakterilerin öldürülmesini sağlar.

cellsufflator karboksiterapi

CellSploder yönlendirilmiş negatif iyonlar ile mikropları patlatır. Ağzın içinde diş çürüklerinin tedavisinde dahi kullanılabilecek kadar güvenlidir. Enfekte olmuş bölgeye yavaşça ve düzenli olarak gönderilen negatif iyon dalgaları bakterilerle karşılaştığında, bakterilerin basınç altında infilak etmelerine neden olacaktır. CellSploder ile çok fazla uygulama yapamazsınız bu yüzden eğer özellikle zor lekeler mevcut ise bu bölgelere daha çok uygulayınız.

şok dalgaları türkiye

Yüzey enfeksiyonlarında kesin sonuç

Akne ile enfekte olmuş bölgeyi temiz tutunuz. Yağ sızdıran gözeneklerinize engel olamazsınız. Yağlı besinlerden uzak durmanın etkisi çok yoktur. Lekeleri/noktaları sıkıştırıp ezmeyiniz; sadece yara haline gelir ve tedavisi zorlaşır. Uykunuzu iyi alınız, ihmal etmeyiniz. Stresten kaçınınız, sınavlar, aile, erkek arkadaş, kız arkadaş gibi kaygıların olduğu bir dünyada bundan nasıl kaçınılır diye sormayın.

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s