CellSonic ESWT / Yara Bakımı Ortopedi Fizyoterapi

CellSonic Next

CellSonic şok dalgaları cihazı diyabetik ülser ( kapanmayan ve hasta bakım maliyeti yüksek olan yaralar) ve Dermatolojiye ait bütün yaraları şok dalgaları ile içten tedavi eder. Fizyoterapide omuz kireçlenmesi, topuk dikeni (tek seansta tedavi, 3dk), tenisçi dirseği, tendonların(epikondilit v.s) tedavisinde etkin olarak kullanılmaktadır. Güçlü etkisiyle iltihaplı bölgeyi iltihaptan arındırır. Ortopedide kaynamayan kemiklerin kaynamasında başarılı sonuçlar almaktadır. Ereksiyon sorununu düzenli seanslar ile ilaç kullanımı gerektirmeden ortadan kaldırır.

Şok dalga terapisi hastalıklı bölgelere ulaşarak vücudun doğal iyileştirme sürecini uyaran özel tip tedavidir. Sonuçta daha hızlı iyileşme, ağrıda, şişme ve enflamasyonda azalma sağlar.

eswt

Hücreler ESWT enerjisine maruz kaldıklarında bir dizi biyolojik reaksiyon meydana gelir.Bu reaksiyonlar sonucu bazı iyileştirici etkiler oluşur. Bunlar kısaca aşağıdaki gibidir. …

* Hücre metabolizması artar.
* Lokalize kan akımı artar.
* Akut ve kronik ağrı iyileşir.
* Yeni damar oluşumu başlar.
* Kemik ve tendon doku tamiri başlar.
* Lokalize enflamasyon ve ödem azalır

Farkımız :

* Yüksek teknoloji elektrohidrolik şok dalgaları ile daha az şok kullanımı ile kesin tedavi.
* 10 Yıl Garanti
* Servis bakım maliyeti yok, herhangi bir sorunda cihaz değişimi taahhüt edilmektedir
* Şok dalgalarında en iyi teknoloji en ucuz fiyat
* Bir şok dalgası makinesinde önemli olan baskı/basınç dalgasının yükseliş zamanıdır. CellSonic elektrot uçları arasında çok yüksek voltaj yaratarak bilinen en hızlı metodu kullanır ve İngiliz yapımı bir kıvılcım aralığı ile anahtarlamayı kontrol eder. Bu da demek oluyorki doğru bir şok dalgası üretildiğinde, diğer metodlardan daha az şok, daha kısatedavi ve daha çabuk iyileşmeyi sağlar.
* Çoğu kullanıcı da sadece güçlü şokların işe yaradığını ve çok şokun zaman ve para kaybı olduğunu kabul etti. CellSonic’in modern dizaynı  ve yüksek kalite İngiliz kapasitörleri ile giriş voltajını kontrol ederek sabit çıkış elde ediyor.

Teknik:

Nanosaniyeler ile ifade edilen şok dalgası oluşma süresi ile en etkin şok dalgaları üretilir.

CellSonic makinesi hastanın dayanabileceği düşük bir enerjide başlamaya ayarlanabilir ve otomatik olarak sinirlere analjezik etki yaratarak uyuşmasını sağlayacak daha yüksek enerji seviyelerine çıkar böylece şok dalgalarının yumuşak hücrelere etksini azalttığı bilinen anesteziden kaçınarak acısız tedavi geliştirilmiş olur.

Uygulama Çizelgesi – App Chart

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s