Kırışıklık

Kırışıklar, ruh halinize göre size tecrübeyi, kahkahaları, yaşı veya umutsuzluğu gösterir. Çünkü yaş ilerledikçe kırışıklık kaçınılmaz olmuştur. Kırışıkları azaltmak için bir çok yöntem haykırılmaktadır. İlaç kullanımı gerektirmeyen ve tamamen güvenli ispatlamış üç tekniğimiz vardır.

CellSonic kremler pürüzsüz,yeni cildin oluşumuna katkıda bulunur. Kremleri vücudun herhangi bir bölgesinde kullanabilirsiniz.

kırşıklık alaztıcı krem

Zaman Makinesi ( Time Machine ) sizi 1 dakikalık seans ile 1 yıl geriye götürmektedir. Full Etki için terapistin önereceği düzenli seanslar doğrultusunda uygulanmalıdır. Uygulamadan bir hafta sonra uygulama yapılan bölgede karıncalanmalar hissedilir. Elektrik akımı sinirleri stimule eder ve cildi sıkılaştırır. Vücudunuza herhangi bir ilaç veya “zehir” girmeden seansları tamamlayacağınız için Botox un tehlikelerinden uzak kalacaksınız.

17 rahatlatıcı dokunuşlar

Üçüncü tekniğimiz CellSufflator ile yaptığımız karboksiterapi uygulaması. Derinin altına uyguladığımız karbondioksit ile kırışıklıkları düzleştirir ve cilde pürüzsüz bir görünüm kazandırırız. Yağlardan cildi arındırır ve selüliti yok eder. Enfeksiyonları yok eder ve hücrelerin yeniden oluşmasına yardımcı olur. Yeni bir tedavi değildir, 70 yıl önce ilk Fransa’da uygulanmıştır ve günümüzde FDA onaylı bir tedavi yöntemi olarak Güney Avrupa’da yeniden popülerleşmiştir. Rio de Jenerio da meşhur latin vücutlarını şekillendiren binlerce karboksiterapi uygulaması mevcuttur. Yüz dahil vücutta herhangi bir yerdeki kırışıklıkta CellSufflator, pürüzsüz bir cilt inşa etmek için dermiste lokal kollajen üretimini arttıracaktır. Gözün altındaki koyu halkalar aydınlanacaktır. 3 haftada 1 seans olmak üzere toplam 6 seans uygulayınız.

cellsufflator karboksiterapi

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s