Ayak tedavisi

Ayak hastalıkları uzmanları (podologlar) ve chiropodistler CellSonic cihazını, CellSploder i ve CellSonic kremleri kullanırlar.

şok dalgaları türkiye

El ve ayaktaki kırıklar da, uzun bacak kemikleri gibi şok dalgaları ile tedavi edilebilir. 20 mm odak başlığı ayak ve elin tamamına ulaşacaktır.

Diyabetik ülser genellikle ayakta çıkar ve bunu sadece CellSonic şok dalgaları tedavi edebilir. Sonsuz şok başlığı enfeksiyonu yok edecek ve vaskülarizasyonu geliştirerek kana ihtiyaç duyan bölgeye kan getirilerek tedavi sürecini hızlandıracaktır. Gözlemlerimize dayanarak söyleyebiliriz ki, tedavi sonrası üstü açık bırakılan yaralar üzeri kremler ve onitment ile kaplı olan yaralara oranla daha hızlı iyileşme göstermektedir. Bandajları sadece hastanın kir kapabileceğini düşündüğünüz bir ortam varsa kullanınız yoksa tavsiye etmiyoruz.

Ayak mantarı ve siğil gibi yüzey enfeksiyonları CellSploder ile tedavi edilebilir.

şok dalgaları türkiye

Yüzey enfeksiyonlarında kesin sonuç

Ayak tamamen yıkanıp temizlenmesi gerekiyor. CellSploder kullanım talimatlarına göre tedaviyi enfekte olmuş bölgelerin üstünde uygulayınız. Tedaviden sonra yeniden enfekte olmayı engellemek için temiz çorap ve ayakkabı giyiniz. Enfeksiyon yok olana kadar haftalık tedaviyi uygulayınız. Enfeksiyonun şiddetine göre 3 uygulama/sezon yeterlidir.

Omuz kireçlenmesinde % 80, tenisçi ve golfçü dirseğinde % 70, topuk dikeninde % 85 ve üstü başarı oranına sahiptir.

Şok dalgaları genel olarak topuk dikeninde kalsifikasyonu temizlemek üzere kullanılır. Radyal şok dalgaları, odaklandırılmış şok dalgaları gibi spürs/mahmuz üzerinde odaklanamazlar. Bu nedenle Synchrowave den ziyade 20mm şok başlığı ile CellSonic şok dalgaları cihazını kullanınız. Radyal dalgalar, isminden de anlaşılacağı üzere yüzeye çarpar ve yüzeyden yayılarak hızlı bir şekilde şiddetini kaybeder.

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s