Varis

Damarlarda varis genelde ayakta çalışan kadınların bacaklarının arkasında zayıf kan dolaşımından dolayı meydana gelir. Varisli damarlardaki kan tembel ve yavaştır. Bacaklar asla buna göre dizayn edilmemiştir. İdeal insan yürüyen, koşan,yüzen hareket eden insandır, et için avlandığı zamanlarda bile. Modern zamanlarda modern teknikler sağlığı geri kazanmaktadır.

Varisten(derinin altındaki mavi çizgiler) kaçınmak için her zaman mümkün oldukça çok egzersiz yapılmalıdır.

CellSufflator problemli bölgeye karbondioksit enjekte ederek, bölgeye oksijen gelmesini sağlar ve kan akışının hızlanmasına neden olur.

cellsufflator karboksiterapi CellSufflator needles

Karbondioksit vücudumuzda her zaman bulunmaktadır. Oksijen alırız ve karbondioksit veririz. Bitkiler karbondioksit alıp ihtiyacımız olan oksijeni verir. Karbondioksit ayrıca vücutta zayıf kan dolaşımının sinyalidir. Vücuttaki bütün hücreler görevleri ne olursa olsun (kalp hücreleri, beyin hücreleri, deri hücreleri) atık ürün olarak karbondioksit salgılarlar/verirler. Karbondioksit vücudumuzdaki herhangi bir hücrenin “iş yapma maliyeti” dir. Öyleyse, akciğerlerimize oksijen soluruz, kırmızı kan hücreleri akciğerimizdeki oksijeni alırlar, zor çalışan ve aşırı karbondioksitin olduğu bir bölgeyle karşılaşıncaya kadar dokularımıza taşırlar. Kan hücrelerinin yüksek karbondioksit konsantrasyonuna maruz kaldıklarında, biçimleri değişir ve oksijen molekülü salgılarlar/verirler karbondioksit alırlar böylece biz akciğerlerimizdeki karbondioksiti veririz. Bir anlamda, deri yüzeyinin hemen altına küçük miktarlarda karbondioksit enjekte ederek o bölgedeki kan dolaşımını hızlandırırız.

Cellsonic sonsuz odaklı şok başlığı pıhtılaşan kanı ayırır/dağıtır. Sonsuz şok başlığını sadece 100 şok için kullanın. Vücudun daha iyi bir kan akışını kendi kendine geliştirmesini sağlamalıyız ve egzersizden kaçmamalıyız. Sürekli çalışan vücut bozulmaz. Son yüzyılda mühendislikteki hayret verici gelişme vücutlarımızı daha az kullanmamıza neden oldu.

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s