Yağlardan Kurtulma

Fazla yağlardan kurtulma ve zayıflamanın en ucuz yöntemi yemeği bırakmaktır. Bu ayrıca en tehlikeli olanıdır. Vücudun hayatta kalma mekanizmasının tükettikleri sadece depolanmış yağlar değil, ayrıca kasları, vücut dokusunu ve hatta kalp dokusunu da içerir. Model olmaya çalışan zayıf, genç kızlar arasında kalp krizi vakıaları nadir karşılaşılan bir durum değildir.

Yağlar yedek yakıt deposu gibidir. Eğer mideniz boş ise size su kaynağı olarak hizmet eder, yağlarınız ile bir süre hayatta kalabilirsiniz. Bir limit vardır ve bazı insanlar bu limite kabul ettiklerinden daha yakındırlar özellikle iştahlarını sigara içerek bastırıyorlarsa. Bazı yağlar faydalıdır size dayanıklılık verirler.

Bu yüzden yağlarınızdan kurtulmadan önce terapistinize danışınız. Gerçekte bir çok insan, yerleşmiş ve artık zorlaşmış/katılaşmış fazla yağa sahiptir ve bu konuda biz yardımcı olabiliriz. Diğer aşırı uçta obezitedir ve bu konuda asıl problem metabolizmadan ziyade özgüvendir. İnsanı ihtiyacından fazlasını tüketmeye zorlayan şey nedir ? Eğer midemiz ihtiyacından fazlasını alırsa bunu yağ olarak depolar ve daha sonra bu yağ kütlesi yakılmaz ise oraya oturacak ve kurtulunması zor bir hal alacaktır.

Dilediğinizi dilediğiniz kadar yiyerek aynı zamanda kilo kaybetmek mümkündür. Maalesef neredeyse herkes çalışmak zorundadır ve bundan kaçamayız, şişman, kilolu insanlar modern yaşamın mağdurları kurbanlarıdırlar.

Eğer üç yıl önce aldığınız kıyafetler şu an size dar geliyorsa CellSonic terapistinize başvurunuz. CellSonic cihazı herhangi bir yan etkisi olmadan aşırı yağ kütlesini kontrol edilmiş miktarlarda azaltmanıza yardımcı olacaktır. Bu vücut şekillendirme için kullanılabilir, örnek olarak, kalçadaki fazlalıklardan kurtulurken göğüslerin formunu koruması gibi. CellSufflator yağ hücrelerini öldürür ve terapist uygulamanın derinliğini kontrol edebilir.

SynchroWave elektroterapi titreşimleri ile gerilen kas kütlesi üzerindeki yağ tabakasına  radyal şok dalgaları ile çifte saldırı uygular.

Eğer çok kilolu iseniz, formunuzu değiştirmek için yaşam tarzınızı değiştirir miydiniz ? “Evet” derseniz biz size yardımcı olabiliriz. Eğer bir cihazın bunu tek başına yapabileceğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz çünkü cihaz sizi yağlarınızdan kurtardıkça siz üzerine ekleyeceksiniz ve cihazın yararsız olduğunu düşüneceksiniz.

Fazla söze gerek yok, kontrollü makul bir diyet yapınız, zaman buldukça egzersiz yapınız, sigara içmeyiniz.

Size kendinizi aç hissettirmeyecek bir içecek öneremez miyiz ? Hindistan’da bir ağaçtan elde edilen içeceği önerebiliriz. Tadı hoş bir içecek ve eğer geri dönüşler olumlu olmaya devam ederse bu araştırmamızı da yakında pazara sunacağız. Lütfen görüşlerinizi bizimle paylaşınız.

Reklamlar

Yorum Yaz

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s